Ieliku vakar 180 l raudzējamās mantas un intereses pēc piemetu, cik ta bez darba un citiem sīkumiem tas man izmaksājis, visai tuvu aprēķinot iznāk ap 17 ls. Lielākās izmaksas sastādīja 15 kg pirktais iesals ieskaitot karameļiesalu, un 420 grami apiņi. Lai vēl samazinātu izmaksas varēja iztikt arī bez pirktā iesala 5,5 ls vērtībā, bet nu bija un izmantoju. Ko nevar ietaupīt, tie ir apiņi. Izmaksa 9,5 santīmi par litru laba alus, arī nav slikti. Visas akcīzes var iet uz apaļā ar 100 gudrajiem priekšgalā
Misas OG 16 Plato, izskatās ka neplānojot ir trāpīts uz to labo tumšo aromātisko Lāčplēša alus pusi, kuram es pats meklēju recepti. Izmantoju recepti ar sākuma iemaisīšanu un izturēšanu pie 40 C, varbūt tas kaut ko devis