Es rudenī, kad man būs vairāk laika, paņemšu visu darītavu gada atskaites un salīdzināšu ražošanas izmaksas (izejvielas) uz 1 litru alus. Un pārējos ciparus, nu ķipa paspēlēties ar domu, kur rodas tie zaudējumi un cik objektīvi viņi ir. :) Jo pēc paviršas apskates man ir baigi skaidrs, ka pozīcijas noteiktos bilances posteņos atšķiras.
Būtu labi, ja kāds man atsūtītu, ja viņam ir, tipiskās alus izejvielu izmaksas vairumtirdzniecībā.